website+banner+shorter.jpg

Hizmetlerimiz

MODERNİZASYAON

betas_logo.png

   Binanızdaki asansörler tıpkı diğer makinalarda olduğu gibi zamanla mekanik ömrünü ve elektronik özelliklerini kaybederek işlevselliğini yitirirler. Ardı arkası kesilmeyen asansör arızaları, çalışma performansındaki düşüş , konforsuz bir yolculuk , yedek parça temin edememe sorunu ve özellikle güvenlik yönünden günümüz standartlarını karşılayamayan sistemler her kullanımda tehlike arz etmektedir. Halen kullanmakta olduğunuz eski sisteme yaptığınız maddi yaptırımlar , sürekliliğin sağlanamamasıyla manevi yönden bir yaptırım olarak size geri dönecektir. Bu sebeple kullandığınız asansörün , günümüz standart ve yönetmeliklerine uygunluğunu tespit ettirmeniz can ve mal güvenliğiniz açısından faydalı olacaktır.

   Firmamız asansörünüze yapacağı keşifle , ilgili standartlar dikkate alınarak değişilmesi gereken sistem veya malzemeleri bir rapor halinde size ücretsiz olarak sunacaktır. Çizimler ve hesaplamalar tecrübeli mühendis kadromuz tarafından , ilgili standartlar ve asansör trafik hesabı temel alınarak , müşteri istekleri ve binanın kullanım koşulları da göz önünde bulundurularak yapılacaktır.

Modernizasyon sonrasında asansörünüzün seyrindeki konforu , katlardaki duruş hassasiyetini , çalışmasındaki sürekliliği ve elektrik faturasındaki azalmayı görmek sizleri fazlasıyla memnun edecektir.

SERVİS ( ARIZA-BAKIM)

   Asansörler birçok hareketli – mekanik parçadan oluşurlar. Bu parçaların hemen hemen hepsinde sürtünmenin etkisini sıfıra yaklaştırmak için yağlama kullanılır. Ancak şu an insanoğlunun ulaştığı hiç bir teknoloji sürtünmeden kaynaklı aşınmaları sıfıra indiremiyor.

Asansörlerinize yapılan aylık bakımlarda gerekli yağ değişimleri yapılır. Daha önemlisi asansörünüzün mekanik ve elektronik aksamı kontrol edilir. Arızaya neden olabilecek aşınma, yıpranma vb. sorunlar müşteriye iletilir.

   Asansörlerinizi güven içinde kullanabilmek için periyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bu bakımlar asansörlerinizin ve çevre birimlerinin daha uzun süre ve sağlıklı kullanılmasını sağlar. BETAS ASANSÖR tecrübeli bakım ekipleri ile asansörlerinizin bakımını yapar sizlere güvenle kullanmak kalır.

MONTAJ

   Amacımız, alanında uzman mühendis ve teknisyenlerimizle sağlam, güvenilir ve konforlu yolculuğu sizlere sunmaktadır. Kullanılan malzemeler Avrupa Standartları (CE) , ISO 9001:2000 ve TSE tam kalite sistemini 95/16/EC Annex ХIII Modül H ve EN 81-1 EN81-2 normlarının gereklerini yerine getirerek kalitemizi siz müşterilerimize sunmaktayız.