VİZYONUMUZ

   Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini analiz edip, eğitilmiş personelimizin katılımıyla, kaynaklarımızı verimli kullanıp, sistemimizi ve ürünlerimizi gözden geçirip, sürekli iyileştirmeyi sağlayarak; güvenliği, konforu ve estetiği ile size özel tasarımlar sunmak kuruluşumuzun temel politikasıdır.

   Mevcut ve yeni kurulacak sanayi ve ticari işletmeler ile konutların ihtiyaçlarının, öncelikle ve özellikle mühendislik bilgi, beceri ve desteği temeline oturtulmuş yüksek kaliteli ve uygun maliyetli hizmeti, uygun kâr ve süreklilik prensipleri çerçevesinde ve zamanında sunarak çözüm getirmek firmamızın temel misyonudur. Tasarım girdilerinin belirlenmesi ile asansör montaj planı hazırlanır. Tüm bu süreçte siz müşterilerimiz süreç konusunda bilgilendirilirsiniz. Referanslarıyla, satış sonrası hizmetleri ve garanti şartlarıyla  firmamızın servis ekibi montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini projeye uygun olarak tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder. Son kontroller yapılır ve ekibimiz asansörü eksiksiz bir şekilde müşterimize teslimatını gerçekleştirir.

HAKKIMIZDA

  1993  yılında Trabzon'da Alman Heildelberg Aufzüge Gmbh firması ile ticaret hayatına başlayan firmamız 1994 yılında yaşana ekonomik kriz sonrası 1995 yılından beri tamamen yerli sermayeli olarak ticaret hayatını sürdürmektedir. Ülkemizin birçok ilinde gerek Resmi gerek Özel sektöre ait birçok proje tamamlayan ve dünyanın birçok ülkesinde Ülkemizi temsil eden firmamız sektörde hakettiği yeri almıştır.

 

1999 yılında ERZURUM

2000 yılında TOKAT

2006 yılında Ankara

2007 yılında İstanbul şubelerini açan firmamız hizmet ağını tüm yurda yaymıştır.

betas_logo.png

KALİTE POLİTİKAMIZ

- Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak ,
- Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek , sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
- Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak,
- Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek , aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
- Yeniliklere açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
- İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
- Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,

- Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak , İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,

- Hayatı daha da yaşanabilir kılmak için insanımıza standardı yüksek asansörler sunmaktır...